Łączenie Single/Double Switch z aplikacją AZzardo Smart

Krok 1: Przygotowanie urządzenia do użycia

  1. Podłącz WiFi Single/Double Switch do źródła zasilania.
  2. Upewnij się, że Twój telefon jest podłączony do tej samej sieci Wi-Fi, w zasięgu której będzie się znajdować  urządzenie.
  3. Przygotuj hasło do sieci Wi-Fi, w zasięgu której będzie się znajdować urządzenie.

WAŻNE: UPEWNIJ SIĘ, ŻE WYMIENIONA POWYŻEJ SIEĆ Wi-Fi DZIAŁA W STANDARDZIE 2,4 GHz.​

WAŻNE: WIFI SINGLE/DOUBLE SWITCH NIE JEST KOMPATYBILNY Z INNYMI URZĄDZENIAMI TYPU SMART POŁĄCZONYMI W RAMACH JEDNEJ LAMPY ( NP. ZASTOSOWANIE WŁĄCZNIKA DO LAMPY, W KTÓREJ ZAINSTALOWANO JUŻ WIFI ŻARÓWKI, BEDZIE POWODOWAŁO ICH ROZŁĄCZANIE Z ROUTEREM ).

Krok 2: Podłączenie urządzenia do sieci WiFi

  1. Z menu głównego aplikacji AZzardo Smart naciśnij „+” w prawym górnym rogu
  2. Wybierz Włączniki smart z listy urządzeń. Następnie naciśnij i przytrzymaj 5 sekund przycisk ON/OFF znajdujący się na urządzeniu. Po tym czasie zwolnij przycisk ON/OFF i upewnij się, że lampka kontrolna na urządzeniu miga w szybkim tempie ( dwa razy na sekundę ), co wskazuje na jego gotowość do połączenia
  3. Aby rozpocząć proces łączenia WiFi Single/Double Switch z aplikacją – w ciągu 3 minut – naciśnij w aplikacji przycisk „Potwierdź„. Wprowadź hasło sieci Wi-Fi, w zasięgu której będzie się znajdować urządzenie
  4. Po prawidłowym połączeniu lampka kontrolna na urządzeniu przestaje migać, a w aplikacji pojawia się komunikat Zakończono i wyświetla się ikona z włączona żarówką. Naciśnij „Zakończono”.

Krok 3: Funkcje WIFI Single/Double Switch

Włączniki

Włączniki umożliwiają włączanie/wyłączanie urządzenia z dowolnego miejsca. Tak długo, jak masz dostęp do Internetu, możesz sterować urządzeniem w danym pomieszczeniu i poza jego obszarem.

Timer

Zaplanuj „światła” urządzenia, aby włączyły się po Twoim przebudzeniu lub automatycznie włączyły, gdy wrócisz do domu. Włączaj i wyłączaj urządzenia o różnych porach, aby sprawić wrażenie, że ktoś jest w domu, gdy jesteś poza nim.

Odliczanie ( opcja w WIFI Single Switch )

Za pomocą tej funkcji możesz włączyć lub wyłączyć urządzenie po określonym czasie.