Jak zainstalować aplikację AZzardo Smart?

Krok 1

Instalacja aplikacji

Istnieją dwa sposoby prostego i szybkiego zainstalowania aplikacji AZzardo Smart na Twoje urządzenie mobilne. Pierwszym z nich jest użycie kodu QR, który jest widoczny na opakowaniu każdego produktu systemu AZzardo Smart. Po zeskanowaniu kodu, zostaniesz natychmiast przeniesiony do strony, która umożliwi pobranie aplikacji. Wystarczy nacisnąć pomarańczowy napis Download i Twoje urządzenie mobilne zacznie pobierać aplikację ze sklepu internetowego, który jest powiązany z systemem operacyjnym Twojego telefonu/tabletu. Pobranie i zainstalowanie aplikacji AZzardo Smart jest całkowicie bezpłatne.

Krok 2

Rejestracja

Po zainstalowaniu aplikacji musisz utworzyć i zarejestrować nowe, indywidualne konto. Aby to zrobić otwórz aplikację AZzardo Smart, wybierz Zarejestruj sie a następnie zaakceptuj zgodę dotyczącą Polityki prywatności. Po tej czynności na Twoim urządzeniu pojawi się ekran z niezbędnymi informacjami, które musisz uzupełnić, aby skutecznie zarejestrować konto. W wolnym polu wpisz swój adres email. Automatycznie podświetli się na pomarańczowo napis  Otrzymaj kod weryfikacyjny. Naciśnij ikonę a po chwili otrzymasz w wiadomości email 6-cyfrowy kod, który wprowadź w puste pola na ekranie telefonu. Jeśli poprawnie wprowadzisz kod, pojawi się komunikat Ustaw hasło. Wprowadź swoje indywidualne hasło, postępując według wskazówek. Ponownie podświetli się na pomarańczowo napis Zakończono. W tym momencie pomyślnie zakończyła się rejestracja Twojego indywidualnego konta aplikacji AZzardo Smart.     

Krok 3

Tworzenie rodziny

Aby w pełni cieszyć się wszystkimi dostępnymi funkcjami aplikacji AZzardo Smart, niezbędny jest trzeci, ostatni etap – utworzenie Rodziny. Rodzina jest wirtualnym miejscem, w którym znajdą się wszystkie wybrane i połączone przez Ciebie urządzenia. Aby stworzyć Rodzinę, w prawym dolnym rogu aplikacji naciśnij ikonę z napisem Ja, następnie ikonę Dodaj rodzinę. W wolnych polach wpisz nazwę Rodziny ( np. nazwę ulicy ) a następnie naciśnij Ustaw lokalizację ( zostanie ustawiona automatycznie ). Po tych czynnościach w prawym górnym rogu aplikacji podświetli się na pomarańczowo napis Zakończono. Na ekranie pojawi się kontakt Rodzina utworzona pomyślnie. Po potwierdzeniu komunikatu przejdź do menu Mój dom ( lewy dolny róg ). Pojawi się komunikat o pogodzie, a w lewym górnym narożniku wyświetli się nazwa nowo utworzonej Rodziny.  Od teraz możesz zacząć łączyć urządzenia Smart AZzardo i umieszczać je w swoim wirtualnym domu.